Дитячі посмішки на початку літа

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Традиційно першого  червня і в нашому селищі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч на території Турбівського дитячого садочка №1 під патронатом Турбівської селищної ради за участю  міського будинку культури, Турбівської міської бібліотеки для дітей, ДЮСШ відбулося захоплююче дійство, в якому юні таланти проявили себе в танцях, піснях, образотворчому мистецтві, спортивних виступах. У святковому концерті взяли участь учасники художньої самодіяльності будинку культури, селищних дитячих садочків та школярі. Вихованці дитячо- юнацької спортивної школи, спортивного клубу «Оріон» та школи Бойового гопака демонстрували свої уміння з боксу, рукопашного бою, художньої гімнастики, важкої атлетики, футболу.

Радо запрошували до виставки літератури та цікавих фотозон працівники Турбівської міської бібліотеки для дітей, які також  відзначили нагородами самих почесних читачів бібліотеки. «Святковий макіяж» можна було отримати в зоні бодіарту. Іменинників відзначали працівники Турбівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

І всі отримали солодкі призи, які ще більше додали святкового настрою.
   Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді нас всіх із цим прекрасним святом-
З днем захисту дітей завжди вітають.
Нам зичать щастя, вквітчаної долі
І неба чистого, і промінців грайливих,
І снів спокійних, успіхів в навчанні,
І щирих усмішок, і днів щасливих.
Ми вдячні вам і за тепло, і ласку
Та за турботу й гарні побажання.
Від себе скажемо: - нам все потрібно,
Але найбільше – неньки піклування.
Щоб поруч була любляча матуся
І щоб в очах іскриночки горіли,
Щоб ми, сини і доньки в мирі жили
І щоб нічим ніколи не хворіли.
Щоб всі присутні на дитячім святі
У радості зростали та у мирі.
І щоб  дорослі нами піклувались,
А ми були здорові і щасливі.
Нехай все збудеться і неодмінно,
Нехай веселка різнобарвна грає.
Хай дітвора у мирі лиш зростає,
А Україна наша процвітає!
Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до безтями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть наші мами!
Ми побажали нині вам багато
З Днем захисту дітей, із нашим святом!