Дива від Святого Миколая

     19 грудня у День Святого Миколая  маленькі турбівчани побували ще на одному гарному святі дитинства  "Дива від святого Миколая", що проводилось Вінницькою обласною організацією "Союз організацій інвалідів України" у вінницькому Будинку Офіцерів.  За сприяння депутата Липовецької районної ради Юрія Задворного, осередку "Союзу організацій інвалідів України" у Липовецькому районі,  очолюваного Сергієм Криваком, Вінницької організація «Паросток»- голова Саранча І.Г,  БО "Подільська громада"  діти насолоджувалися святковою виставою, конкурсами та іграми за участю клоунів та чудовими новорічними подарунками.
     А ще  цінний життєвий досвід діти здобували під час спілкування  з  патрульними та  представниками поліції в рамках проекту «Поліція- дітям». Діти засвоїли правила поведінки з незнайомими людьми, поведінки на дорозі, на вулиці, у критичних ситуаціях.
     Виконком Турбівської селищної ради, батьки дітей висловлюють щиру подяку організаторам, особисто Юрію Задворному, Сергію Криваку, Ірині Саранчі за такий цікавий захід для дітей та бажає всім веселих свят!

Повернутись