Згідно Указу Президента України№ 471/78 від 14.05.1998р., приходить до нас, бібліотекарів професійне  свято - Всеукраїнський день бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

      Професія бібліотекаря , як і кожна інша, має свої позитивні та негативні якості.   Бібліотекар завжди допоможе читачеві зорієнтуватись у книжковому фонді, підбере потрібну літературу та порекомендує цікаву книгу, познайомить із літературними новинками.  Хтось із мудрих людей сказав : «Бібліотекар – це не професія, а стан душі , а ще  - знахар». Це насправді так, бо якщо в аптеці чи лікарні  вам полікують тіло , то в цьому храмі – душу.

       Ми , працівники Турбівської бібліотеки для дітей, завжди раді своїм читачам.  Всі масові заходи , ми проводимо не з абиякою радістю , та задоволенням. Виставки , бесіди , бібліотечні уроки, інформаційні хвилинки, зустрічі, екскурсії -   ось головний ключ до сердець наших користувачів. Ми вдячні їм за те, що кожного дня чуємо від них щось нове і разом  з ними шукаємо відповіді на здавалося б незрозумілі речі, і таким чином дізнаємося багато нового і цікавого. Тож не перестаємо бути в центрі всіх подій світу, не дарма ж говорять : хто володіє інформацією , той володіє  світом. Ось така ця професія бібліотекар і цікава , і водночас складна. Щоб стати бібліотекарем треба любити книги. Наша професія  включає і пошукові навички, і комунікативні здібності , й інші важливі аспекти життя, без яких у сучасному світі нанотехнологій просто не обійтись.

       Тож той хто переконаний, що бібліотека це минуле століття, запевняю вас – у нас цікаво, і ніякий планшет не замінить вам живої книги, до якої можна доторкнутись, погортати сторінки, оцінити ілюстрації, відчути дух бібліотеки.

        Слова вдячності хочемо сказати селищному голові  Олександру Бондару  за  встановлення нового  паркану навколо бібліотеки для дітей.  Підростаюче покоління має з дитинства розуміти та бачити світ – «очима прекрасного». Адже від них  залежить наше майбутнє.

 

Працівники  Турбівської бібліотеки для дітей

 

Повернутись