Літо туристичне

1 червня 2016 року в рамках районного етапу туристичних зборів та дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), який проходив в смт. Турбів на селищному водосховищі 16 команд школярів показували своє вміння сплавлятися на катамаранах. Чіткий інструктаж  майстра своєї справи Агапова Володимира Івановича допоміг  новачкам спробувати свої сили та й відразу ж  захопитися  сплавлянням на катамаранах.

    Катамара́н (з тамільської мови каттумарам, буквально — «зв'язані колоди») — судно з двома з'єднаними у надводній частині пара-лельними корпусами. Як правило, має підвищену остійкість і хороші морехідні якості. Корпуси судна з'єднані балками (трубами чи фермами) або мостом у вигляді палуби чи навіть каюти.Даний тип судна відомий з давніх часів і найбільшого поширення набув у народів Океанії. За даними етнографії та археології, катамаран, подібний тому, що продовжують використовуватися в Полінезії, був основним засобом розселення її народів вже до 2 тисячоліття до н. е.З'єднані разом судна використовували  також в  Європі, наприклад  римлянами — при облозі Сіракуз.

У сучасному світі катамарани застосовуються  в тому числі і в туризмі, якпрекрасний засіб пересування по воді для кожного: для людини, яка любить велику швидкість, відмінно підійде моторний катамаран; для людини, яка любить будь-які змагання, підійде вітрильний катамаран, а для того, хто любить спокійний сімейний відпочинок підійде сплавний катамаран.

Тож долучайтеся до цього цікавого виду активного відпочинку, який сприяє  зміцненню здоров’я, підвищенню життєвого тонусу, організує та дисциплінує.

 

Повернутись