Біло-рожевим цвітом яблунь і ясно-жовтими голівками кульбаби початок травня знову причепурив українські міста і села. На календарі ж останній місяць весни прикрашений одним з головних родинних свят – Днем матері. І мабуть, невипадково воно відзначається саме теплої весняної днини: щоб навіть земля, пишаючись своєю зеленню та буйним цвітінням, привітала Їх – найрідніших, найдорожчих, найдобріших.

Милі, кохані наші Матусі! Спасибі Вам, дорогі, за дар життя, за кожну казку таколискову, мудрі настанови і щирі молитви: знаємо, вдень і вночі просите Бога за власних дітей, а також за всіх синів і доньок неньки-України. Нехай Господь почує святі молитви та винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, а нашому спільному дому дарує мир і єдність.

Хай кожен Ваш ранок буде добрим і бадьорим, день – радісним та безтурботним, вечір – теплим і затишним, ніч – тихою та спокійною.

Бажаємо також, аби тепло домашнього вогнища, створене Вашими, Берегині, лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Нехай кожне щире слово, сказане на Вашу адресу, буде немов добірне зерно, вкинуте у родючий ґрунт, і заколоситься на ниві життя щасливою долею.

Доземний Вам уклін, дорогі Мами!

Повернутись