Оголошення

Шановні Турбівчани!

Сьогодні пріоритетне завдання влади та правоохоронних органів – це забезпечення безпеки громадян України. У зв’язку з загостренням ситуації на Сході України, посиленням ризиків терористичних загроз, від яких потерпають ряд областей країни, правоохоронні органи Липовеччини спільно з владою посилюють заходи безпеки в районі.

Зокрема, збільшено кількість патрульних нарядів міліції, які на вокзалах, вулицях та громадських місцях проводять перевірки транспорту та громадян з метою унеможливлення перевезення зброї, вибухівки чи інших небезпечних предметів. Просимо вас поставитись до цього з розумінням.

Усі ми спільно, - влада району та територіальних громад, правоохоронні органи, - разом з громадськістю робитимемо все можливе, аби кожен громадянин почувався безпечно. Разом з тим, закликаємо вас не втрачати пильність, бути особливо уважними в громадських місцях та транспорті.

Просимо вас утриматись від участі у масових заходах та зібраннях задля власної безпеки та допомагати силовим структурам у боротьбі з деструктивними проявами, інформуючи про загрози, вчинення диверсій, провокацій чи терористичних актів.

У разі виявлення підозрілих валіз, транспортних засобів, предметів, залишених без нагляду на тривалий час, а також осіб з підозрілою поведінкою та осіб, які вчиняють протиправні дії або підбурюють до них, - прохання одразу телефонувати за номерами: «102», 2-10-02 (цілодобовий телефон міліції); 2-33-05; 2-14-62; 2-10-01; 2-11-74; 2-16-61.

Наголошуємо, що на даний час ситуація в районі залишається стабільною та контрольованою. Будемо й надалі відповідальними за кожне своє слово, кожну дію. Лише спільними зусиллями, при взаємній підтримці нам вдасться зберегти спокій у регіоні.

Повернутись