Перевірте свої дані в Державному реєстрі виборців

З метою уникнення непорозумінь на виборчих дільницях під час голосування у день виборів відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Липовецької райдержадміністрації запрошує громадян України, які мають право голосу, перевірити свої дані вже сьогодні.

Перевірити дані можна особисто, завітавши до відділу, а також online, зареєструвавшись в особистому кабінеті виборця на сайті drv.gov.ua.

Звертаємо увагу, що при зверненні до відділу особисто, можна зразу виправити виявлені при перевірці неточності, а при електронній перевірці такої можливості немає. Прийом заяв буде проводитись до 25 березня 2019 року включно.

Також інформуємо, що на виборах Президента України 31 березня 2019 року діятиме механізм тимчасової зміни місця голосування. Якщо ви, шановний виборцю, достеменно знаєте, що 31 березня, тобто в день голосування, будете відсутні за своєю виборчою адресою (перебуватимете у відрядженні, на навчанні, на роботі, проживаєте не за місцем реєстрації тощо), щоб не втратити право обирати, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем вашої реєстрації або за місцем вашого перебування у день голосування. У відділі перевірять ваші персональні дані на відповідність паспортним даним, приймуть від вас заяву, де ви вкажете причину зміни місця голосування та адресу перебування. До заяви додаються документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування. Вам буде видано посвідчення про тимчасову зміну місця голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Тож ще раз нагадаємо, що необхідно зробити для зміни місця голосування:

- прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців з паспортом та документом, який підтверджує Ваше перебування в день голосування не за місцем офіційної реєстрації;

- написати у відділі заяву, в якій вказати причину зміни місця голосування та адресу, де Ви будете перебувати в день голосування та надати відповідний підтверджуючий документ;

- отримати посвідчення про зміну місця голосування;

- 31 березня прийти на виборчу дільницю, вказану у посвідченні, та проголосувати.

Вас чекають за адресою: м. Липовець, вул. Героїв Майдану, 4, перший поверх, кабінет відділу ведення Державного реєстру виборців. Наявність паспорта громадянина України обов’язкова.

 

Повернутись