Права Дитина Суспільство

Відомо, що права́ людини — це природні можливості громадянина, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя. Нормативно-правові гарантії основних прав і свобод людини і громадянина представлені системою норм конституційного права, що встановлюють і закріплюють основні права і свободи, визначають принципи та шляхи їх реалізації. Нормативні гарантії знаходять своє об'єктивне відображення в системі чинного законодавства України у сфері прав і свобод людини і громадянина, а саме — в Конституції України, законах України та підзаконних нормативно-правових актах.

У рамках Всеукраїнського тижня права в Турбівській міській бібліотеці для дітей проведеноінформаційну годину « Права. Дитина. Суспільство». Метою якої є сприяння підвищенню рівня правової культури користувачів бібліотек, поінформованості молоді про їхні обов’язки та права, можливості їх реалізації та захисту. Участь в заході ,що відбувся в бібліотеці для дітей, яка працює за новою адресою вул. Миру, 147; взяли учні 3-а школи №2 класний керівник Вітюк Наталія Михайлівна. Дітям  було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України і Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки.