Здоровий спосіб життя -

це для тебе

      Одним із важливих напрямків діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  сьогодні є  профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі (наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, правопорушень, ВІЛ/СНІДу).

     Відтак днями  в  двох  школах селища  директором Турбівського СЦСССДМ  Крещенецькою  Ольгою Леонідівною,  було проведено  інформаційно - просвітницькі заходи  на тему:  « Пропаганда  здорового  способу  життя  серед  підлітків ».

      Головною метою  заходу є  виховання в учнів негативного ставлення до вживання  алкогольних напоїв, тютюнокуріння та наркотиків, розвиток уявлення про їх шкідливість; бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх нега­тивних вчинків; формувати вміння володіти собою; спонукати учнів до роздумів : вибір залежить від тебе самого.

       Всім відомо, що здоров'я - найбільша людська цінність, вартість якої важко оцінити. Лише при здоров'ї можна здолати будь-які випробування, знайти гідне місце у житті. Тому наш щоденний обов'язок  берегти його.

       Здоров’я не можна придбати раз і назавжди на якомусь етапі життя. Організм може бути здоровим лише тоді, коли він розвивається, доповнюється різними новими корисними для здоров’я елементами, звичками і, таким чином, вдосконалюється. Тому здорового способу життя треба вчитися увесь час  та виховувати потребу в ньому.

Повернутись