В історії незалежної України серед багатьох величних дат особливе місце належить Дню Перемоги. У цей славетний день ми віддаємо щиру шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну землю від нацизму.

Україна сплатила страшену  ціну за свободу – 10 мільйонів українців віддали своє життя за перемогу. Пам’ять про мужність і незламність нашого народу, про звитягу воїнів-визволителів рідної землі залишається в серцях кожного українця. Ми цінуємо те, за що віддали свої життя воїни-переможці, які окропили кожен сантиметр української землі  своєю кров’ю  у  протистоянні з фашизмом.

У цей знаменний  день 70-ї  річниці  у Турбові  вшанували  ветеранів  Великої Вітчизняної  війни. Віддали данину пам’яті всім тим, хто загинув в ім’я  життя та свободи, а також кому не судилося дожити до цього свята.

На  мітинг прийшло чимало людей з  червоними маками на грудях.

 Квіти до  стели та пам’ятника невідомому солдату  несли   діти і дорослі.  

В урочистостях  взяли  участь  керівники  району  і селища, герої  війни, учасники  АТО,  афганці, учні  двох шкіл , працівники  підприємств , установ , організацій  та усі небайдужі .

На території  Турбова в живих залишилося лише  9  ветеранів Великої Вітчизняної війни.У  чотирьох із них  присутніх на святі на очах  були  сльози, на вустах – привітання, а  у руках – квіти. На грудях виблискували  численні медалі і ордени, що не дають забути  днів  війни.

Вітаючи  всіх 9 травня  лунали слова , в яких відчувалися віра і біль, прагнення зрозуміти  велике  значення Перемоги . Звучали  вірші та пісні про те страшне лихоліття.

У  небо  випустили  птахів  миру -  два білих голуби.

Пам'ять загиблих вшанували  хвилиною  мовчання.       

В будинку культури односельчани мали можливість  відпочити та  переглянути  виступи  юних  талановитих дівчат та хлопців.

Низький уклін усім, хто проніс через лихоліття війни  любов  до своєї Батьківщини .

Нехай на українській благословенній землі завжди панує мир та добро!!!

 

 

 

 

Повернутись