Тиждень книги

Всеукраїнський тиждень дитячого читання є періодом активної пропаганди книги серед школярів , а також турботи про неї. Це період ще раз звернути увагу дітей та переконати їх , що читання книг – це велика духовна цінність.

Людина , яка вміє і любить читати – щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних , добрих і вірних друзів. Кожна цивілізована держава, дбаючи про

духовність , освіченість свого народу, турбується про створення книг та її популяризацію.

 За вікном ужеXXI- століття. І книга тепер не єдине джерело інформації. Радіо, телебачення, комп᾿ютерні мережі стали конкурентами книги в результаті технічного прогресу. І ми, працівники Турбівської бібліотеки для дітей провели годину запитань і відповідей з учнями 3-а класу Турбівськоїсзош №2  із теми « Книга і комп᾿ютер в інформаційному просторі». Мета якої з᾿ясувати , що на даному етапі їхнього життя виграє вирішальну роль книга чи комп᾿ютер.

  Під час спілкування з дітьми , було  почуто немало аргументів та думок.Бібліотекарі порадили слухачам , щокнига повинна бути важливіша, вона дає можливість ставати розвиненою особистістю, навчить розуміти, проникати у внутрішній світ інших людей, бути красномовними. Для цього , ми працівники, підготували пам᾿ятку для дітей та їх батьків : « Виховання інтересу читання у дітей : поради бібліотекаря».

 Але ж комп᾿ютер це здорово. Це атребутневід᾿ємного сучасного життя…

Людина , яка володіє  комп᾿ютерною грамотою і знає багато мов є успішною. Звернули увагу дітей , щоб вони не ставали заручниками ігор. Обговорили правила безпеки для дітей в інтернеті .

   А взагалі учасники заходу дружно дійшли згоди , що ці два джерела інформації можуть спокійно і мирно співіснувати, доповнюючи один одного.

 

 

Повернутись