«"Ромашка" проводжала до школи своїх маленьких випускників...»

 

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у комунальному дошкільному навчальному закладі  « Ромашка».

        Яскравими  і сонячними   видались дні   19 і 20 травня , а дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на  вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 61.

      Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м'ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у садочку.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, - у кра­ватках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали  клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати садочок.

    Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусіллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі. 

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася заступник селищного голови Ольга Леонідівна Крещенецька, вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах, гарного навчання у  школі   рости здоровими та щасливими на радість та допомогу своїм батькам.

 Завідуюча садочка - Тетяна Євгеніївна вручила  кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка та подарунки від селищної ради  – набори зі шкільним приладдям .

   А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

…Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна  підготовка до школи.

Тож успіхів вам, любі  діточки, а батькам  бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

 

 

 

 

 

Повернутись