Водохреща

Всі православні християни  19 січня святкуватимуть Хрещення Господа. День Водохреща ще називають Богоявленням, тому що в момент хрещення Ісуса Христа в Йордані Бог явився в трьох Своїх іпостасях - Отця, Сина і Святого Духа.

19 січня  2015 року, о 08:00 год  Турбівська  селищна рада запрошує жителів селища  взяти участь у святі  Водохреща  на березі річки Деснянки, що  біля посту  рятування на воді, зануритися у хрещенську воду, щоб  відчути її цілющі властивості на собі  та  отримати  заряд  бадьорості  і  енергії  на цілий рік.

Але потрібно пам'ятати про важливість дотримання правил поведінки під час перебування на льоду водойм та під час купання (занурення). Відтак  купатися в ополонках можна лише під наглядом представників служби порятунку та лікарів. Перед купанням необхідно розігріти тіло, зробивши розминку або пробіжку. До ополонки треба підходити в зручному, неслизькому взутті, яке легко знімається, аби запобігти втраті чутливості ніг. Занурюватися найкраще по шию, не замочивши голову, аби уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Крім того, занурення з головою збільшує втрату температури та може призвести до шоку від холоду. Не можна пірнати в ополонку вперед головою. Не перебувайте у воді більше однієї хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму. При необхідності негайно зверніться за допомогою до чергових рятувальників та лікарів. Після купання варто розтерти себе махровим рушником і одягнути сухий одяг. Для запобігання переохолодження – випийте гарячий чай і пам’ятайте, спиртні напої не сприяють розігріву тіла.

 

Повернутись