Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У Турбвіській бібліотеці для дітей 21 березня було гамірно та весело. Цього дня до нас завітали дорогі гості-  учні 1А класу школи №2  з класним керівником Аллою Черниш на бібліотечне асорті

« Світ книжок і світ дітей».

Цим святом книгозбірня відкрила  Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Маленьких та допитливих дітлахів зустріли бібліотекар Iкатегорії Ірина Любарець та казковий герой Буратіно ( бібліотекар Наталія Бирко).

Жваво та весело відбулось знайомство з бібліотекою  її життям, роботою. Ми вирішували усі проблеми , лікували книги, радилися як шанувати та оберігати їх.  Серед учнів  вибрано книжкових агентів , що будуть представляти дитячу бібліотеку в школі. Наші відвідувачі взяли участь у  змаганнях, квестах, , іграх та бібліотечних лабіринтах.

Тиждень дитячого читання, поза сумнівом, – чи не найголовніше свято року для дитячих бібліотек України. Щоразу ці кілька днів приносять  радість від знайомства з книгою . Першому поєднати цей період з яскравими бібліотечними заходами, спрямованими на популяризацію дитячої книги, спало на думку письменникові Льву Кассілю ще на початку 40-х років минулого століття. З того часу подія відбувається щорічно й згуртовує усіх кому небайдужа - книга, якісні видання  і щиро залюблені  паперові скарби читачів.