З Хрещенням Господнім!

Догогі односельчани!

Ось і прийшло у кожен дім священне і чарівне свято Хрещення Господнє. У цей чудовий і божественний день хочеться побажати всім миру, доброти, чесності і справедливості. Нехай чудо живе у ваших серцях і дарує вам світлу надію на прекрасне майбутнє. Бажаю вам міцного здоров'я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Бажаю, щоб у цей світлий день вас оточували рідні, кохані і близькі люди. Нехай ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом.

Хрещення Господнє нехай принесе добробут, спокій, удачу, багато добрих друзів, гарні враження, веселі моменти, впевненість у кожному дні!

З повагою, селищний голова  Василь Завальнюк.

Гарну традицію освячення води та купання підтримали цьогоріч і наші односельчани