За честь, за волю, за право бути народом

«ТИ ЧУЄШ БРАТЕ УКРАЇНА ПЛАЧЕ?

МАЙДАН СПІВАЄ : «ПЛИВЕ КАЧА»

  В пам᾿ять про загиблих на Майдані у Турбівській бібліотеці для дітей  відбулась  презентація  патріотичного альманаху під назвою «ТИ ЧУЄШ БРАТЕ УКРАЇНА ПЛАЧЕ? МАЙДАН СПІВАЄ : «ПЛИВЕ КАЧА».

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і міриломвлади у власнійдержаві, за країну, в якій не страшно жити і народжуватидітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом. Аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

Більшість людей загинуливід куль снайперів.  За даними  Генпрокуратури, всього під час Євромайданупостраждали 2,5 тисячі людей, 104 з них загинули. У рамках справи про вбивства учасників Євромайдану та насильницьких дій проти них до суду передано 8 обвинувальних висновків.

Це ті сторінки історії України, які має пам’ятати кожен. Страшні, криваві та однак життєстверджуючі: Україна розправила плечі.

Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися, не залишили байдужими. Емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ми все пам’ятаємо. Герої не вмирають!  Тож будьмо гідними наших Героїв! 

Не плач, Україно!

Ми сильні, ми вільні,

Ми переживемоці муки в країні!

Не смієніхтоображатиєдину!

Вриватись без миру, робитируїни.

Чужинців – прогоним, поставимостіни

з цеглиниєдиноїнашоїсили!

Зазнаєштизміни у себе в країні.

Ми все переможем!

Не плач, Україно!

(Валерія  Болтівець)

Повернутись