Здоровим бути здорово…


 

Здоровим бути здорово…

Фізкультура і спорт – невід'ємна  частина  життя   людини. Але як показує час, з розвитком  науково-хнічного прогрессу людство стає фізично меншактивним. Основну роботу за Людину робить «машина», «робот». Зараз, як у літніх, так і у молодих людей спостерігається  недолік   рухових і фізичних   навантажень, що   призводить до уповільнення  обміну  речовин і зниження  активності  клітин  людського   організму.

Так у результаті спільної та активної роботи, з метою створення сприятливих умов спрямованих на розвиток фізичної, соціально та морально здорової особистості зі стійкими переконаннями та системою знань про здоров’я   і  здоровий спосіб життя та масового залучення громади Турбова  до занять спортом , напередодні Дня знань,  на селищному стадіоні біля Турбівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1,  було встановлено 12 спортивних тренажерів , які профінансовано  завдяки виграному  проекту « Спортивний майданчик - крок до відновлення та збереження оздоровчих традицій селища» за підтримки обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад . Керівником якого є селищний голова  Олександр Бондар. Автором - Навожко Олена Павлівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. Реалізація якого відбулася завдяки із спів фінансуванням  Липовецької районної ради, ПАТ « Державтомобільні дороги в Україні»,  а також  філії Вінницького спецкар’єру. Крайні надали необхідні будівельні матеріали для облаштування  спортивних споруд.

Це крок до створення належних умов занять спортом  різних вікових груп населення, у зручний для них час, попередження бездоглядності дітей шкільного віку та сприянню гармонійного розвитку здорового способу життя громади селища за місцем проживання.

Адже з кожним роком збільшується кількість дітей, які  хочуть займатися спортом. Є і дорослі , які слідкують за своєю фізичною формою й ведуть активний  спосіб життя.

Наші  прагнення  бачити  односельчан  здоровими  і бадьорими духом  .

Щиро дякуємо   усім  тим , хто долучився до  цієї гарної справи на благо   багатьох  людей.

Повернутись